Descrierea produsului acer Swift Edge 14 SFE14-51T-75NM NX.JG4EC.007 Laptop, U7-256V, 14", 2880x1800, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, White, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-256V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | SFE14-51T-75NM |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Platforma Intel® Evo™ | Ano |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost přesná (kg) | 0,99 |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 229,3 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 9,3 |
| TCO Certified | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 65 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM)
Copilot+ PC
*SW NitroSense
*tasta Copilot
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 nuclee - 4P + 4LPE, 8 fire, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, până la 47 TOPS
Memorie: 16GB LPDDR5x
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: tactil 14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflex OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 niți, suport HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Placă grafică: Integrată Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x difuzor; 2x microfon
Camera web: FHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Tastatură: iluminată alb fără bloc numeric
Cititor de amprente: da
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
*2x USB-C™ cu suport pentru: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort prin USB-C/Thunderbolt™ 4/încărcare prin USB 5 V; 3 A/DC-in 15 sau 20 V; 100 W
*1x USB 3.2 Gen2
*1x USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
*1x HDMI 2.1
*1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
*1x slot de securitate Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Alimentare: Adaptor AC USB-C 100W PCR50%
Culoare: alb (Pearl white)
Dimensiuni: 313,7x229,3x9,3mm
Greutate: 990g
Garanție: 2 ani
Copilot+ PC
*SW NitroSense
*tasta Copilot
Sistem de operare: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 nuclee - 4P + 4LPE, 8 fire, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, până la 47 TOPS
Memorie: 16GB LPDDR5x
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: tactil 14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflex OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 niți, suport HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Placă grafică: Integrată Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x difuzor; 2x microfon
Camera web: FHD IR USB TNR
Dispozitiv de indicare: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Tastatură: iluminată alb fără bloc numeric
Cititor de amprente: da
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
Porturi USB:
*2x USB-C™ cu suport pentru: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort prin USB-C/Thunderbolt™ 4/încărcare prin USB 5 V; 3 A/DC-in 15 sau 20 V; 100 W
*1x USB 3.2 Gen2
*1x USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
*1x HDMI 2.1
*1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
*1x slot de securitate Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Alimentare: Adaptor AC USB-C 100W PCR50%
Culoare: alb (Pearl white)
Dimensiuni: 313,7x229,3x9,3mm
Greutate: 990g
Garanție: 2 ani















