Descrierea produsului Acer H6815BD/DLP/4000lm/4K UHD/2x HDMI
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor S - video | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Repro | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 245 |
| Výstup VGA | Ano |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,88 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Značka a model | Acer H6815BD |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 4000 |
| Svítivost (ANSI) | od 3 100 do 4 100 |
| Kontrast | do 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ne |
| Hmotnost (kg) | do 3 |
| 3D technologie | Ano |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 10 |
| Barva | Bílá |
| Umístění | Stolní/Stropní |
Datorită modului fotbal și frecvenței de reîmprospătare de până la 240 Hz, puteți surprinde toate detaliile în culori îmbunătățite.
* Rezoluție 4K UHD
* Luminozitate 4 000 lumeni
* Compatibil HDR10
* Suport Blu-ray 3D
Tehnologie de proiecție: DLP
Rezoluție nativă: 3840 x 2160
Rezoluție suportată: 4K UHD
Număr de culori afișate: 1,07 miliarde de culori (30 biți)
Luminozitate [lm]: Până la 4000 lm
Contrast: 10,000:1
Format de afișare: 16:9, 4:3
Dimensiunea imaginii [inci]: Diagonala minimă a imaginii: 685.80 mm, Diagonala maximă a imaginii: 7.62 m (300")
Distanța de proiecție: 1 m - 10 m
Raport de proiecție: 1,5 până la 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Zoom: optic 1.1 x, digital 2 x
Suport 3D: suport Blu-ray 3D
Sunet: 1 x 3 W, Mono
Interfață:
*2 x HDMI (1.4a)
*Ieșire audio
*Ieșire linie audio
*RS-232 (D-sub)
Compatibilitate:
*Compatibilitate video: PAL, SECAM, SDTV, EDTV, HDTV, NTSC
*Compatibilitate PC: Mac PC, Windows PC
Alimentare: 120 V AC. 230 V AC, Alimentare 100 V AC~240 V AC
Consum [W]: 245 W
Dimensiuni [mm]: 93.8 mm x 322 mm x 225 mm
Greutate [kg]: 2.88 kg
Garanție: 24 luni.
https://www.acer.com/datasheets/2021/4871/CXI4/MR.JTA11.001.html
Acer H6815BD
Bucurați-vă de divertisment realist cu proiectorul H6815BD, care se mândrește cu o rezoluție 4K, 4.000 lumeni ANSI și compatibilitate cu formatul HDR10. Toate acestea contribuie la o imagine minunat de clară și dinamică. Așteptați cu nerăbdare meciul important? În modul Football Mode, completat cu o frecvență de reîmprospătare de până la 240 Hz, nu veți rata niciun moment atunci când mingea trece rapid pe tot terenul.

Rezoluție 4K UHD
Cufundați-vă într-un mediu complet nou datorită detaliilor și preciziei culorilor nemaivăzute. La proiecția în rezoluție 4K UHD, care este de patru ori mai mare decât Full HD, detaliile sunt redate pe 8,3 milioane de puncte.

Luminozitate de 4 000 lumeni
Imaginea va fi excepțional de clară și strălucitoare la distanță, chiar și în lumina zilei sau în spații de dimensiuni medii până la mari, datorită luminozității de până la 4 000 de lumeni.

Compatibilitate cu formatul HDR10
Extinderea raportului de contrast și a paletei de culori prin tehnologia HDR10 permite obținerea unei imagini mai realiste și mai naturale. HDR este o tehnologie de afișare care, prin decodarea cipului scalar și tehnologia de mapare, creează niveluri mai profunde de contrast între alb și negru, generând astfel o imagine mai realistă și oferind o experiență mai captivantă.

Rezoluție 1080p cu frecvență de reîmprospătare de 240 Hz
Datorită clarității rezoluției FHD 1080p și frecvenței de reîmprospătare remarcabile de 240 Hz, care oferă o imagine incredibil de fluidă, nu veți pierde niciun detaliu al sporturilor, filmelor și jocurilor cu ritm rapid.

Mod Fotbal
Invită-ți prietenii și împărtășiți o experiență comună de vizionare a sportului printr-o imagine uriașă. Modul Fotbal asigură o redare și mai perfectă a culorilor, permițând astfel capturarea tuturor evenimentelor.

Latenta de intrare scăzută de doar 8,4 ms
Bucurați-vă de un control rapid fără întârzieri, fie că jucați jocuri de curse, sportive sau de acțiune, datorită unei latențe foarte scăzute, care reduce întârzierea cadrelor la incredibilul 8,4 ms.

Suport Blu-ray 3D
Uitați de două dimensiuni, astăzi este la modă 3D. Datorită suportului pentru afișarea Blu-ray 3D, va părea că imaginile sar din ecran în cameră.

Deplasarea imaginii
Proiectați cu precizie și fără probleme de instalare. Folosind deplasarea imaginii și zoom-ul digital, puteți ajusta imaginea astfel încât să se potrivească exact cu suprafața de proiecție, fără a fi nevoie să schimbați locația actuală a proiectorului.

Corecție în cele 4 colțuri
Datorită funcției de corecție în cele 4 colțuri, distorsiunea din fiecare colț este ajustată rapid și ușor.
















