Descrierea produsului Acer Aspire 15 A15-61M-R3KV NX.JDHEC.005 Laptop, R7-8840HS, 15,6", FHD, 16GB, 512GB, AMD int, bez OS, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R7-8840HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | A15-61M-R3KV |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 780M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Operační systém | bez operačního systému |
| MS Office | Ne |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,62 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 16 |
Acer Aspire 15 (A15-61M-R3KV)
* tasta Copilot
* Acer Sense App
Sistem de operare: nu, ESHELL Linux (doar la pornire)
Procesor: AMD Ryzen 7 8840HS (8 nuclee, 16 fire, 3,3/5,1 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (până la 16 TOPS)
Memorie: 8GB DDR5 pe placa de bază + 8GB DDR5
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-reflex IPS, 60Hz, 300 niți
Placă grafică: Integrată AMD Radeon 780M
Dispozitiv de indicare: Touchpad
Tastatură: iluminată alb cu bloc numeric
Cititor de amprente: da
Camera web: FHD USB TNR; 2x microfon
Audio: 2x difuzor
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 2x USB tip C: USB4® 40Gbps/DisplayPort prin USB-C/Încărcare USB 5V; 3A/DC-in 20V; 65W
* 2x USB tip A: USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC USB-C de 65W
Culoare: gri (Steel Gray)
Greutate: 1,62kg
Garanție: 2 ani
* tasta Copilot
* Acer Sense App
Sistem de operare: nu, ESHELL Linux (doar la pornire)
Procesor: AMD Ryzen 7 8840HS (8 nuclee, 16 fire, 3,3/5,1 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (până la 16 TOPS)
Memorie: 8GB DDR5 pe placa de bază + 8GB DDR5
Hard disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unitate optică: nu
Cititor de carduri de memorie: nu
Ecran: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 anti-reflex IPS, 60Hz, 300 niți
Placă grafică: Integrată AMD Radeon 780M
Dispozitiv de indicare: Touchpad
Tastatură: iluminată alb cu bloc numeric
Cititor de amprente: da
Camera web: FHD USB TNR; 2x microfon
Audio: 2x difuzor
Rețea: nu
Comunicare wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porturi USB:
* 2x USB tip C: USB4® 40Gbps/DisplayPort prin USB-C/Încărcare USB 5V; 3A/DC-in 20V; 65W
* 2x USB tip A: USB 3.2 Gen1
Alte porturi:
* 1x HDMI 2.1
* 1x conector combinat pentru căști/microfon (3,5mm)
* 1x slot de securitate Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Alimentare: adaptor AC USB-C de 65W
Culoare: gri (Steel Gray)
Greutate: 1,62kg
Garanție: 2 ani















