Descrierea produsului ASUS TUF Gaming A14 FA401KH-RG017X Laptop, AI7-350, 14", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5050, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 200 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | FA401KH-RG017X |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,46 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 1,69 |
| Šířka (mm) | 31,1 |
| Hloubka (mm) | 22,7 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 73 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 50 |
ASUS TUF Gaming A14 (FA401KH-RG017X)
*standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 GHz, până la 5.0 GHz, 8 nuclee, 16 fire, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (până la 50 TOPS)
Memorie: 32GB LPDDR5X 7500 (pe placă)
Număr de sloturi (total/libere): Memoria nu poate fi upgradată
Memorie totală: 32GB LPDDR5X
Hard disk: 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD
Sloturi de extindere pentru hard disk: 2x M.2 PCIe 4.0 slot (ocupat 1, 1 liber)
Mecanică optică: Nu
Cititor de carduri de memorie: Da – microSD (UHS-II)
Ecran: 14" 2.5K (2560 × 1600) IPS-level, 16:10, mat, 165 Hz, 400 niți, 100% sRGB, G-Sync
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU (8GB GDDR7, până la 105W) + AMD Radeon Graphics
Audio: Dolby Atmos, suprimare zgomot AI, certificare Hi-Res, 2 difuzoare, 3.Jack audio de 5mm
Camera web: Cameră IR FHD 1080p (Windows Hello)
Dispozitiv de poziționare: Touchpad
Tastatură iluminată: Da – iluminare monocromă, tastă Copilot
Tastatură numerică: Nu
Cititor de amprente: Nu
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E (802.11ax, 2x2, tri-bandă), Bluetooth 5.3
Porturi USB:
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, Power Delivery, până la 40Gbps)
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort, până la 10Gbps)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (până la 10Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x 3.Jack audio combo de 5mm
* 1x cititor microSD
Baterie: 73Wh, Li-ion cu 4 celule (încărcare rapidă: 0–50% în 30 min)
Alimentare: Adaptor de 200W (20V, 10A)
Managementul securității:
* Parolă BIOS pentru administrator și utilizator
* Microsoft Pluton Security
* PC cu nucleu securizat (nivel 3)
Culoare: Jaeger Gray
Dimensiuni: 31.1 × 22.7 × 1.69–1.99 cm
Greutate: 1.46 kg
Garanție: 2 ani
*standard militar MIL-STD 810H
Sistem de operare: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 GHz, până la 5.0 GHz, 8 nuclee, 16 fire, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (până la 50 TOPS)
Memorie: 32GB LPDDR5X 7500 (pe placă)
Număr de sloturi (total/libere): Memoria nu poate fi upgradată
Memorie totală: 32GB LPDDR5X
Hard disk: 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD
Sloturi de extindere pentru hard disk: 2x M.2 PCIe 4.0 slot (ocupat 1, 1 liber)
Mecanică optică: Nu
Cititor de carduri de memorie: Da – microSD (UHS-II)
Ecran: 14" 2.5K (2560 × 1600) IPS-level, 16:10, mat, 165 Hz, 400 niți, 100% sRGB, G-Sync
Placă grafică: NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU (8GB GDDR7, până la 105W) + AMD Radeon Graphics
Audio: Dolby Atmos, suprimare zgomot AI, certificare Hi-Res, 2 difuzoare, 3.Jack audio de 5mm
Camera web: Cameră IR FHD 1080p (Windows Hello)
Dispozitiv de poziționare: Touchpad
Tastatură iluminată: Da – iluminare monocromă, tastă Copilot
Tastatură numerică: Nu
Cititor de amprente: Nu
Comunicare wireless: Wi-Fi 6E (802.11ax, 2x2, tri-bandă), Bluetooth 5.3
Porturi USB:
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, Power Delivery, până la 40Gbps)
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort, până la 10Gbps)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (până la 10Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x 3.Jack audio combo de 5mm
* 1x cititor microSD
Baterie: 73Wh, Li-ion cu 4 celule (încărcare rapidă: 0–50% în 30 min)
Alimentare: Adaptor de 200W (20V, 10A)
Managementul securității:
* Parolă BIOS pentru administrator și utilizator
* Microsoft Pluton Security
* PC cu nucleu securizat (nivel 3)
Culoare: Jaeger Gray
Dimensiuni: 31.1 × 22.7 × 1.69–1.99 cm
Greutate: 1.46 kg
Garanție: 2 ani















