(Lu - Vi: 8:00 - 17:00)info@cdrmarket.ro
Lipire
înapoi la listă

Boxe Genius SP-HF400, 10W, maro

Boxe Genius SP-HF400, 10W, maro
Imaginile sunt doar ilustrative.
Preţ normal 221.08 lei (cu TVA)

Economisiţi: 43.46 lei (20%)

177.62 lei
146.79 lei (fără TVA)
DisponibilitateÎN DEPOZITUL EXTERN
La furnizor:mai puțin de 5 buc
Codul nostru: QEGER400WM00

Parametrii

Înălțime:
22.0 cm
Lățime:
22.0 cm
Adâncime:
15.0 cm

Descriere produs


Genius SP-HF400partenerul care nu tace


Boxele Genius SP-HF400 elegante ca aspect, care după pornire pornesc cu adevărat în forță.
Dispun de o putere de 10 W RMS și sunt potrivite pentru ascultarea muzicii, vizionarea filmelor și alte aplicații multimedia audio. Construcția din lemn transformă difuzoarele într-un accesoriu elegant, potrivit pentru PC sau laptop, care îi va încânta pe toți fanii eleganței pure, fără luminițe deranjante și zorzoane în jur. În ciuda dimensiunilor compacte, boxele Genius SP-HF400 produc un sunet clar și puternic, cu bași pronunțați, care vor încânta chiar și urechile mai pretențioase. Construcția din lemn susține o redare clară, fără distorsiuni, vibrații și alte influențe care reduc calitatea audiției.
Genius SP-HF400 lemn deschis




Boxele elegante din lemn cu putere de 10 W RMS oferă un sunet stereo de calitate, cu bași pronunțați.

Boxele
Genius SP-HF400 cu carcasă din lemn sunt alegerea ideală pentru a asculta muzică de pe computer, tabletă, telefon mobil sau player MP3. Datorită difuzoarelor full-range de 2,5", oferă un sunet stereo clar, cu bași pronunțați, care îi va încânta chiar și pe ascultătorii mai pretențioși.

Dimensiunile compacte și designul atractiv din lemn natural asigură că difuzoarele nu vor ocupa mult spațiu pe birou și, în același timp, vor avea rolul unui accesoriu elegant. Boxele sunt echipate cu control al volumului, reglaj al basului și, de asemenea, cu o ieșire practică pentru căști, pe care o veți aprecia la ascultarea în privat.

  •     Puterea totală de 10 W RMS asigură un sunet suficient de puternic și de calitate
  •     Difuzoarele full-range de 2,5" oferă un sunet clar, cu bass pronunțat
  •     Design elegant din lemn de pin
  •     Control practic al volumului și al bassului direct pe difuzor
  •     Conectare prin conector audio standard de 3,5 mm la diverse dispozitive
  •     Ieșirea pentru căști permite ascultarea în privat
  •     Răspunsul în frecvență de la 40 Hz la 20 kHz acoperă întregul spectru audibil
  •     Dimensiunile compacte de 90 × 188 × 125 mm economisesc spațiu pe birou

Utilizare universală
Difuzoarele Genius SP-HF400 pot fi conectate la computer, laptop, tabletă, telefon mobil sau alt dispozitiv audio cu ieșire audio de 3,5 mm. Sunt ideale pentru ascultarea muzicii, vizionarea filmelor, jocuri sau ca sistem audio pentru prezentări.

Control practic
Pe partea frontală a difuzorului veți găsi controlul volumului și reglajul basului, care vă permit să adaptați sunetul în funcție de preferințele dumneavoastră. Ieșirea pentru căști este amplasată astfel încât să fie întotdeauna ușor accesibilă.

Construcție de calitate
Difuzoarele sunt fabricate din lemn de calitate, care nu doar arată bine, ci contribuie și la o acustică mai bună și la rezonanța sunetului.
  
Specificații de bază
Putere totală:  10 W (RMS)
Difuzor:  2,5" cu bandă largă
Răspuns în frecvență:  40 Hz - 20 000 Hz 
Telecomandă
Nu
Control volum:  Da
Control bass:  Da
Ieșire:  1 x ieșire pentru căști
Intrare:  AUX
Dimensiuni (un difuzor):  90 x 188 x 125 mm
Material:  Lemn
Greutate totală:1.150 kg
Culoare:  Pin
Configurație:  2.0
 
Produse vizitate recent